Sinif

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Naim akman (tanıtım)

Admin
    Admin
    Admin

Naim akman (tanıtım) Empty Naim akman (tanıtım)

Mesaj  Admin Perş. Ara. 25, 2008 9:56 am

Naim akman (tanıtım) Naim20akman202007sd4gj8

Naim akman (tanıtım) 43020973by6

Naim akman (tanıtım) 20070630naimakman002mz8

Naim akman (tanıtım) 20070707naimakman001bj6

Naim akman (tanıtım) B7eecpic0044600x450po0

Naim Akman 1978 yılında Malatya'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı.
    Orta Okuldan itibaren Müzikle ilgilenmeye başladı. Okul aktivitelerinde aldığı görevlerle de müziğe olan hırsı artmaya başladı, aldığı Türk Sanat Müziği eğitiminden sonra 1997 Ankara Radyosu amatör ses yarışmasında 2. oldu. Malatya Musikisi Cemiyetinde 3 yıl görev aldı, çeşitli sahne deneyimlerinin ardından 2000 yılında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde çok farklı bir departmanda üniversite eğitimi almaya başladı.

Müziğe olan aşkı üniversitede de devam etti. D.A.Ü. Türk Sanat Müziği kulübüne üye olup üniversite aktivitelerinde görev aldı ve bir çok clup'te sahne çalışması yaptı. Çeşitli Gazino Programlarında, başta Bülent Ersoy olmak üzere, Seda Sayan, Emel Sayın, Ebru Gündeş gibi bir çok sanatçıya alt kadro sahne görevi aldı. Gazi Mağusa, Lefkoşe ve Girne sahnelerinden sonra İstanbul'a yerleşti.

Etiler Angel, Etiler Şamata, Clup Cımbız ( Eski Gatto ), Clup Kırmızı ve Silivri Klassis Resort Otel'de sahne çalışmaları yaptı ve Kayseri, Bursa, Antalya, Mersin, Nevşehir'de bir çok clup ile çalıştı.

Bu müzik sevgisini de daha da profesyonel bir yapıya dönüştürmek isteyince Türk Müziğine emeği geçmiş müzik üstadları ile çalışıp 1 yıl süren sıkı bir çalışmanın ardından Ati müzik dağıtımlı ilk albümü olan " Kara Sevdamsın " çıkardı. Şenyaylar grubu Erdal Şenyaylar eşliğinde albüm çalışmasını tamamladı.

Naim Akman son zamanlarda hiç ilgilenilmeyen Türk Sanat Müziğini özellikle genç müzik severlere sevdirmeyi amaç edinmiştir.

En son Admin tarafından Perş. Ara. 25, 2008 10:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    TyranT
    TyranT

Naim akman (tanıtım) Empty Geri: Naim akman (tanıtım)

Mesaj  TyranT Perş. Ara. 25, 2008 10:12 am

offf Sad ya çok mu tatlı ne ya off Sad
    Like a Star @ heaven Naim Akman Hukuk Fakültesi mezunuymuş ayrıca canlar..
    Ayrıca albüm kapağına bayıldım. Ayrıca kırmızılı giyili fotolarında da çok tatlı o günün videosunu da izlemiştim çok güzel şarkılar sölüyodu offf silent Sad
    bu kadar bilgi var sadece elimizde malesef Crying or Very sad
    I love you NAİM AKMAN I love you Very Happy xD
    TyranT
    TyranT

Mesaj  TyranT Perş. Ara. 25, 2008 10:38 am

Like a Star @ heaven ayrıca "Kara Sevdamsın" Naim Akman' ın albümünün ilk klibi "Kara Sevdamsın" parçasına çekildi. Yönetmenliğini ünlülerin yönetmeni Tamer Aydoğdu tarafından Maslak'ta Tem stüdyolarında 2 gün süren titiz bir çalışmayla tamamlandı.Klip 16 mm kamerayla çekildi.

Like a Star @ heaven bir video daha Naim Akman Yeni Sanat Güneşi Naim Akman, Yeni Bir Sanat Güneşi Doğuyor iddialı Tanıtımıyla Crowne Plaza / Havuzbaşı’nda TÜREV ( Türkiye Engelliler Vakfı )yararına yapılan gecede ilk sınavını verdi.
    2 bölüm ve 90 dakikalık Canlı Performansının ilk bölümünde Zeki Müren beste ve şarkıları, 2 nci bölümde ise günün sevilen parçalarını yorumlandığı gecede Ritim Hediyelik Eşya tarafından hazırlanıp vakfa hediye edilen Altın Varaklı bir Atatürk Posteri Açık arttırmayla satılıp geliri TÜREV VAKFI'na bağışladı.
    Necmeddin Çil
    Necmeddin Çil
    Admin

Mesaj  Necmeddin Çil Perş. Ara. 25, 2008 8:28 pm

karram Very Happy Razz zuhahahaha
    TyranT
    TyranT

Mesaj  TyranT Cuma Ara. 26, 2008 8:21 pm

oy ben onun karam diyen ağzını burnunu oy oy oy oy! cheers

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 8:23 am