Sinif

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Rock fest Gazi antep (1 aralık)

Admin
    Admin
    Admin

Rock fest Gazi antep (1 aralık) Empty Rock fest Gazi antep (1 aralık)

Mesaj  Admin Paz Kas. 30, 2008 5:56 pm

Evet arkadaslar yine bir kaç amatör grbun birlikte çıkıcağı uzun ve ucuz bir konser karşımızda Very Happy Böyle fırsatlar kaçırılmamalıdır.Ayrıntılara geçicek olursak ;

Gruplar ;
    Kara Büyü (tahminen black metal yapıyorlar ancak brutal omdan nasıl olur bilemiyorum )

Abazas ( Laughing Bi insan maksatını bu kadar mı baştan belli eder ne yaptıklarını bile bilmiyorum.Kızlar siz yinede onlar sahneye çıkınca saklanın)

Sinisters Cemetery (tahminen gothic yada black metal yapıyorlardır.Ne garip bir tane bile rock yok gibi )

4 Hp (hayır hp harry pooter anlamına gelmiyor.Bir takım arkadaslarımızla bunun ne anlmaa geldiğin çözmeye çalıştık ama çözemedik bi kısım beygir anlamına geldiğini söylüyor bir ksımda oyunlardaki health point yani hak anlamına geldğini.Neyse umarım iyilerdir)

Eksi 273 ( kelvinin sınırı.Evet günümüz gençliğinin dersle kafayı nasıl bozduğunun resmidir bu arkadaslar.Önce kartezyen şimdide eksi 273.)

Gruplar bu kadar.

Kapılar saat 18:00 da açılıyor konser 19:00 da başlıyor.
    Alkol serbest Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Yer kalender plaza.
    Çıkışda şehre bırakan servis var (ne kadar doğru bilmiyorum bence güvenmeyin hemen Very Happy )
    Biletler sadece 8 ytl bence kaçırılmaz ama geç oldu bunu söylemek için.
    İlgilenen varsa biletler için bana yada özel seçkin okulları fenlisesinden ece dumana danışabilir Very Happy
    Necmeddin Çil
    Necmeddin Çil
    Admin

Rock fest Gazi antep (1 aralık) Empty Geri: Rock fest Gazi antep (1 aralık)

Mesaj  Necmeddin Çil Ptsi Ara. 01, 2008 6:37 pm

evet fem dershanelerinde zikir ayini var biletler 2 ytl içkiler yasak töbe ya... Very Happy ne bu ben böyle desem elalem ayağa kalkar ne zikiri falan... içki miçki... çok hoş değil böyle şeyler böyle paylaşım siteleri için bence insanları özendiriyor içki içilmesi için Okan!

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 10:41 am